Hakkımızda PDF Yazdır e-Posta

İlhan İmik Hukuk Bürosu, her biri konusunda uzman avukatlarıyla özellikle belirli alanlarda hukuki yardım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Dava ve uzlaşmalarla, hukuki ve siyasi, stratejik danışmanlık, ticaret ve şirketler hukuku, rekabet hukuku, sözleşmeler, basınla ilişkiler,önemli alacak takip ve tahsili yabancı şirketlerin Türkiye’deki yatırım ve faaliyetlerine hukuki yardımlar Büromuzun özellikle deneyim ve ihtisas sahibi olduğu alanlardır.

Sonuçta uzman kadrosu ile Büromuz, farklı sektörlerde faaliyet gösteren, ulusal ve uluslar arası bir çok saygın ve prestij sahibi şahıs ve firmaya hizmet vermektedir.

Büromuz Müvekkilleri ile olan ilişkilerini karşılıklı güven ve istikrar esasına dayandırmaya ve birlikteliklerini uzun yıllara yaymaya özen göstermektedir. Nitekim Büronun ağırlıklı müvekkilleri uzun yıllardır birlikte çalıştığı şahıs ve firmalardan oluşmaktadır.

 

İletişim Bilgisi

Adres: Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cad. Nato Yolu
No:43/3 Çengelköy - Üsküdar - İSTANBUL
Tel: +90 216 308 71 00 - 01
Fax: +90 216 308 71 12
E-Mail: info@ilhanimik.av.tr

Türkiye Barolor Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.