Yasal Uyarı PDF Yazdır e-Posta

 

Sitemize ilişkin birtakım teknik bilgiler ile bu siteden yararlanma koşulları aşağıda belirlenmiş olup sitemizden faydalanan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

1. Kullanım Şartları

· Sitemizde yer alan herhangi bir unsur, tarafımızın izni olmaksızın hiçbir ortamda yayınlanamaz.

· Sitemizde yer alan herhangi bir unsur; hukuki mütalaa veya avukat - müvekkil ilişkisi çerçevesinde değerlendirilemez.

· Sitemizde yer alan herhangi bir unsur; bizlerin diğer meslektaşlarımızdan farklı ve ayrıcalıklı olduğu veya diğer meslektaşlarımızın da yapabileceği iş ve işlemlerden farklı işlemler yaptığımız anlamını taşımamaktadır.

· Sitemizde yer alan tüm resimler yabancı internet sitelerinden alınmış olup bu resimlerin, ilgili yabancı internet sitelerinin izni olmaksızın herhangi bir ortamda kullanılması hukuka aykırılık teşkil etmektedir. Bu resimlerin sitemizden alınarak kullanılmasına muvaffakat vermemekteyiz.

· Sitemizi inceleyenlerin IP adresleri ile sitemiz içerisinde yaptıkları iş ve işlemler sisteme kayıt edilmektedir.

· Sitemizi inceleyenlerin kayıt altına alınan ip adresleri ile yaptıkları iş ve işlemler; bir suç unsuru taşıması durumunda, sadece yargı organları ve ilgili mercilerle paylaşılır.

· Sitemizde bulunan formlar, sadece iletişim amaçlı olup bu formlar vasıtasıyla, hukuki mütalaa talep edilemez.

· Üçüncü kişiler tarafından, sitemize, herhangi bir bağlantı (Link) verilemez.

· Kullanıcı ve şifre ile özel bölüme girişler ancak bu konuda yetkilendirilmiş müvekkillerimiz tarafından gerçekleştirilebilir. Yetkisiz kişilerin bu sisteme girmeye çalışmaları veya girişlerinin tespit edilmesi durumunda haklarında yasal işlem başlatılır.

2. Sitemize İlişkin Bilgiler

· Sitemiz, içerik yönetim yazılımı olan Joomla! ile hazırlanmıştır.

· Sitemizin şablonu, bir siteden ücretsiz olarak alınmış olup bu şablonu başka internet sitelerinde de görmeniz mümkündür.

· Sitemizde bulunan resimlerin bir kısmı şablon sağlayıcımızın izni ile şablon sağlayıcımızdan çoğunlu ise bir siteden ücretsiz olarak alınmış olup bu resimlerin başka internet sitelerinde de görmeniz mümkündür.

· Sitemizde bulunan bir kısım modüller ve eklentiler diğer yabancı sitelerden alınmış, bir kısım modüller ise tarafımızca hazırlanmıştır.

 

 

Son Güncelleme ( Salı, 13 Ekim 2009 12:46 )
 

İletişim Bilgisi

Adres: Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cad. Nato Yolu
No:43/3 Çengelköy - Üsküdar - İSTANBUL
Tel: +90 216 308 71 00 - 01
Fax: +90 216 308 71 12
E-Mail: info@ilhanimik.av.tr

Türkiye Barolor Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.