Çalışma Alanları
Danışmanlık PDF Yazdır e-Posta
  • Danışmanlık

Hukuki ve sosyal konularda danışmanlıklar, yerli ve yabancı yatırımcıların yatırım kararlarının oluşmasında, ortaklık, birleşme, devralma görüşmelerinde hukuki ve stratejik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 
Rekabet Hukuku PDF Yazdır e-Posta
  • Rekabet Hukuku

Büromuz Rekabet Hukuku konusunda Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarına danışmanlık hizmeti vermenin yanında Rekabet Kurulu nezdinde önemli ihtilaf ve konuları takip etmekte ve sonuçlandırmaktadır.

 
Ticaret Hukuku PDF Yazdır e-Posta
  • Ticaret Hukuku

Büromuzca ihtisas sahibi olduğu kara ve deniz ticaret hukuku alanında danışmanlık ve dava takibi hizmetleri verilmekte ve sonuçlandırılmaktadır.

 
Sözleşmeler PDF Yazdır e-Posta
  • Sözleşmeler

Büromuz ulusal ve uluslar arası düzeyde önemli sözleşmelerin müzakeresi düzenlenmesi ve gerekirse uygulama ve takibi hususlarında uzman hukukçuları ile hizmet vermektedir.

 
Tahkim PDF Yazdır e-Posta
  • Tahkim

Büromuz kurulduğu günden bu yana ağırlıkla önemli tahkim işlerini üstlenmiş ve sonuçlandırmıştır. Kurucu avukatımız Sn. İlhan İMİK’in uzlaşmacı kişiliği, deneyim ve hukuk bilgisi ticari davalarda ve ihtilaflarda süratle ve güvenli bir biçimde uzlaşma esasında sonuçlar getirmektedir.  Bu alanda yurt içi ve dışında sonuçlandırdığımız önemli hadiseler bulunmaktadır.

 İletişim Bilgisi

Adres: Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cad. Nato Yolu
No:43/3 Çengelköy - Üsküdar - İSTANBUL
Tel: +90 216 308 71 00 - 01
Fax: +90 216 308 71 12
E-Mail: info@ilhanimik.av.tr

Türkiye Barolor Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.